sobota, 18 sierpnia 2012

4. (272)

No i stało się! Wczoraj, około godziny 23.30 na liczniku wyświetleń bloga pojawiła się liczba 10 000! Jest to dla mnie naprawdę wspaniała chwila. w komunikatorach pisałam o zmianie wyglądu bloga (i to, niestety, stanie się dopiero na dniach) oraz o niespodziance, którą jest... KONKURS w formie losowania! Żeby jeszcze podsycić szczególną atmosferę, nagrałam dla Was filmik, w którym, wyjaśniam, na czym polega niespodzianka i, co prawda, nieco się kompromituję, więc nie bierzcie wszystkiego na poważnie :) W tym miejscu bardzo dziękuję Justynie i Pijoookowi za wsparcie, pomoc w nagrywaniu i krytyczne rady. Okey, let's go! :)

przepraszam za jakość :/

A więc jeszcze raz i w wielkim skrócie to, co mówiłam na filmie. W wyniku tegoż losowania można wygrać dwie książki: "Jasny, słoneczny poranek" Jamesa Frey'a oraz tomik poezji "Antrakt" Arkadiusza Buczka.
Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy pod tym wpisem zostawić jakikolwiek komentarz, nawet zwykły uśmieszek i, jeśli nie macie konta na iGoogle/blogspocie, to także, po myślniku najlepiej, należy zostawić jakiś nick, imię, jedną literkę. Coś, dzięki czemu będziecie indywidualnymi uczestnikami. Na umieszczanie komentarzy pod tym wpisem macie czas dwóch tygodni. Po tym czasie wyłonię jedną osobę, która zgarnie obie książki :) Zwycięzca dostanie nagrodę pocztą (ponoszę koszt przesyłki), adres zostanie ustalony e-mailowo, dlatego w odpowiednim czasie podam swój adres. Prócz nagród wyżej wymienionych, do przesyłki dołączę zrobioną własnoręcznie zakładkę do książek, której szczegóły także zostaną ustalone za pomocą poczty elektronicznej.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie wyświetlenia, komentarze i obserwacje :) Jesteście wielcy, bez Was mój blog by nie istniał! :)

10 komentarzy:

 1. hahahahahahah koocham Was ;d

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie piszesz, czasami z twoimi wpisami mogę się utożsamić ;)
  kiki957@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział :) - Gosia

  OdpowiedzUsuń
 4. Super bloog :P
  Marlaa ;D

  <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się do konkursu - Edyta :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze naruszające godność i prawa człowieka, obraźliwe i spam nie będą akceptowane. Za każdą literkę, wyraz i zdanie dziękuję z całego serca i czekam na Twoją opinię. Nie bój się! Napisz coś, niech Twoje słowa przyniosą mi nieco uśmiechu ;)