sobota, 31 grudnia 2011

12. (175)

Rok 2011 za kilka godzin się skończy. To chyba jest odpowiedni moment, by podsumować cały rok na blogu. Z tego miejsca dziękuję wszystkim, WSZYSTKIM, którzy poświęcali swój cenny czas na czytanie moich wpisów, okraszonych amatorskimi próbami przekazywania informacji literacko, pod postacią przenośni i epitetów. Przeglądając archiwum, widzę, jak bardzo doskonalę swój niszowy i niedopracowany styl pisania, widzę, jak poprzez kolejne dziesiątki postów przechodzi zmiana, na lepsze, jak moje słowa przestają być tylko zbiorowiskiem niepoukładanych myśli, ale czymś... czymś wartościowym, jak wspomnienia. Cieszę się z tych trzech tysięcy osiemset osiemdziesięciu dwóch wyświetleń, cieszę się z każdego komentarza, z każdego nowego obserwatora. Jest ich już piętnastu. 175 wpisów, licząc z tym. Kto by pomyślał... Aż 175 razy siadałam przed komputerem, mając przed oczami puste okienko bloggera, 175 razy przelewałam tu samą siebie. 175 razy usuwałam raz po raz jakieś zdania, karcąc się w myślach, że za bardzo odbiegam od tematu. 175 razy pozwalałam, by serce mną dyrygowało. Chcę, by następny rok, 2012, był zarówno dla mnie, jak i dla was, Wiernych Czytelników, owocny w dobro. I w prawdę. Prawda jest czymś, co definiuje miłość, przyjaźń i wszelkie wartości. Zachęcam, nie bójcie się komentować.Jeśli lubicie sprawiać, że człowiek potem uśmiecha się do siebie przez 15 minut, to śmiało. Dla mnie to więcej, niż parę liter.Dla mnie to pewnego rodzaju odznaka. Docenienie mojej pracy. Chcę także wymienić nazwy blogów niektórych z moich obserwatorów, tych, co je posiadają. Są to:
http://soundnessofmind.blogspot.com/
http://kochamciedwaczterynadobe.blogspot.com/
http://myslaislowem.blogspot.com/
http://niepoprawnaegoistka.blogspot.com/
http://artbypeyton.blogspot.com/
- http://iwantateardrophitting.blogspot.com/ (tu szczególne podziękowania, naprawdę, Magda, zasługujesz na wyróżnienie)
http://mokasyny.blogspot.com/
http://let-it-fall.blogspot.com/
http://maartyskaa.blogspot.com/.

Dziękuję raz jeszcze!

4 komentarze:

 1. jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich postów.
  Świetne są! Pozwoliłam sobie umieszczać niektóre fragmenty w opisach na gg, oczywiście w cudzysłowie.

  Masz talent, mogłabyś zostać pisarką!
  Chętnie bym czytała Twoje książki. :)

  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. O mój Boże, ja... Zaniemówiłam. NIGDY, naprawdę nigdy nie otrzymałam tak cudownego komplementu. NIGDY. Zdarzały się miłe komentarze, czasem wg mnie, mocno przesadzone... Ale ten zostawia wszelkie pozostałe za sobą. Nie wiem, kim jesteś, ale dziękuję. Dziękuję z całego serca...
  To chyba pierwszy raz, gdy swoich uczuć nie umiem ubrać w słowa, w ani jedno słowo...

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło mi, że się spodobał : )
  I naprawdę - mogłabyś pomyśleć nad taką karierą. :)

  Lubię czytać te notki.

  A tak wgl. to jest możliwość popisania z Tobą?
  Chciałabym poznać bliżej Twoją osobę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jasne, że możesz popisać. Moj nr to 35019221

  OdpowiedzUsuń

Komentarze naruszające godność i prawa człowieka, obraźliwe i spam nie będą akceptowane. Za każdą literkę, wyraz i zdanie dziękuję z całego serca i czekam na Twoją opinię. Nie bój się! Napisz coś, niech Twoje słowa przyniosą mi nieco uśmiechu ;)