wtorek, 11 września 2012

5. (278)

Witam!
Dziś znów wpis z serii niezbyt poetyckiej, ale postanowiłam odpowiedzieć na pytania, które w ostatnim czasie mi zadaliście. Zaczynam :)

1. Jesteś tolerancyjna? Czy traktujesz niektórych ludzi z góry, bo np. są grubsi i brzydsi niż ty?
Sądzę, iż mogę się nazwać w miarę tolerancyjną osobą. Zwłaszcza jeśli chodzi o figurę czy urodę, gdyż pod tym względem prędzej nietolerancyjna jestem w stosunku do siebie, a niżeli do innych. Nie gorszy mnie homo- czy biseksualizm i nie staram się nie krytykować innych ze względu na ich poglądy. Może tylko w stosunku do Niemców jestem niezbyt pokojowo nastawiona, ale generalnie rasa nie stanowi dla mnie problemu.

2. Czym się interesujesz?
Moją pierwszą i najważniejszą życiową pasją jest muzyka. Ukończyłam szkołę muzyczną pierwszego stopnia, śpiewam, gram na gitarze i pianinie. Także słuchanie muzyki daje mi mnóstwo frajdy, choć nie zawsze chodzi o pozytywne emocje. Prócz tego, piszę, jak zresztą łatwo się domyślić. Pasja ta pojawiła się, inaczej niż muzyka, dopiero ostatnio, tzn, od momentu prowadzenia bloga, tak mniej więcej. Choć początki mogą być mylące i niekoniecznie widać w nich jakąkolwiek pasję :) Troszeczkę też eksperymentuję ze sztuką. Robię zakładki do książki i czasami bawię się w jakieś hand made. Kocham też gotować, i właściwie nieskromnie mogę powiedzieć, że całkiem nieźle mi to wychodzi - w każdym razie nikogo dotychczas nie otrułam. Uwielbiam także książki, ale o tym już w następnym pytaniu. Miło mi się spędza czas z gazetami o modzie, czasami oglądam filmy i seriale. To chyba wszystkie moje hobby :)

3. Zauważyłam,że Twoje wpisy praktycznie co miesiąc są bardzo pozytywne i kierowane do konkretnej osoby. O co lub o kogo chodzi? ;> 
Blog jest genialny. Pozdrawiam, Magda
PS mam nadzieję, że to pytanie nie jest zbyt osobiste...
Nie, pytanie nie jest zbyt osobiste :) Mam takie szczęście, że w moim życiu są dwie wspaniałe, wręcz boskie osoby, dzięki którym od czasu do czasu pojawia się przepełniony radością wpis. Regularność takowych postów to już sprawa drugorzędna, mogę tylko powiedzieć, że Ci ludzie są dla mnie wszystkim i nie jestem w stanie powiedzieć, co by było, gdyby nie ta anielska dwójka :) Pozdrawiam także :)

4. Jakiej muzyki słuchasz? Lubisz czytać i jeśli tak, to co? Czym się inspirujesz? Masz chłopaka?
Słucham przeróżnej muzyki. Zaczynając od rocka, poprzez metal, alternative, indie, kończąc na new rave, hardore, dubstepie (wiem, to nie pasuje do reszty, ale.. .zdarza mi się, w przypływach energii słuchać takiej muzyki:)) czy punku. Po więcej szczegółów zapraszam tutaj: http://www.lastfm.pl/user/Lady-nnn-
Lubię czytać, baaardzo lubię. Zwłaszcza książki psychologiczne, trochę smutnawe, dramatyczne, ale właściwie sięgam po wszystko, czego opis czy recenzja mnie zachęca. Zdarzają się kryminały czy horrory, jak też obyczajówki etc. 
Inspiruję się życiem. Pisze najwspanialsze historie, najwspanialsze w swej nieprzewidywalności, często przykre, lecz tak prawdziwe. Prawda jest moją inspiracją. Moje emocje. Blog jest tą ciemną stroną mojej osobowości - lecz prawdziwą. Niekompletną, a realną.
Ostatnie pytanie.... hm. Ekhem...

To wszystko, co chciałam napisać, czekajcie na wpisy, pozdrawiam i dziękuję za udział w tagu ;) Natala

1 komentarz:

  1. fajne :)
    Zapraszam do siebie www.vaffanculo-daisy.blogspot.com oraz www.uzaleznionaodjegoslow.blogspot.com :)
    P.S. przepraszam za spam

    OdpowiedzUsuń

Komentarze naruszające godność i prawa człowieka, obraźliwe i spam nie będą akceptowane. Za każdą literkę, wyraz i zdanie dziękuję z całego serca i czekam na Twoją opinię. Nie bój się! Napisz coś, niech Twoje słowa przyniosą mi nieco uśmiechu ;)